Arnica Yetkili Servis Erzincan

Arnica Yetkili Servis Erzincan width=350

Arnica Yetkili Servis Erzincan

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Servis ile iletişime geçiniz. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Çay Makinesi Hata Veriyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Dondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır. Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır. Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Mod açık ise kapalı konuma getirin.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorBir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Cihazı kontrol ediniz.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeDiğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

ERZİNCAN Arnica Klima Teknik Servis, ERZİNCAN Arnica Android Led TV Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,ERZİNCAN Arnica Aspiratör Yetkili Servis,ERZİNCAN Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Buzdolabı Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Blender Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Fırın Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,ERZİNCAN Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis,

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top