Arnica Yetkili Servis İlkadım Samsun

Arnica Yetkili Servis İlkadım Samsun width=350

Arnica Yetkili Servis İlkadım Samsun

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Doğalgazı kontrol edin. Set Üstü Ocak Çakmağı Yanmıyor Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli Çakıyor

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgem Çalışmaya BaşlayamıyorToz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda rezistans kaynaklı da elektrik kaçakları oluşabilir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Blender Ürünleri Doğramıyor

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Çay Makinesi Çalışmıyor

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır. Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorAşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Servis ile iletişim kurun.Fırın Rezistansı Bozuldu

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır. Topraklama yapımı önemlidir.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor. Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Aspiratör Nedir?

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Samsun İlkadım Arnica Klima Teknik Servis, Samsun İlkadım Arnica Android Led TV Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Samsun İlkadım Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Samsun İlkadım Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Blender Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Fırın Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Samsun İlkadım Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kökçüoğlu, 39587, Hastanebaşı, Cedit, Gazi, Rasathane, İstasyon, Yeşilkent, Köyler

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top