Arnica Yetkili Servis Tarsus Mersin

Arnica Yetkili Servis Tarsus Mersin width=350

Arnica Yetkili Servis Tarsus Mersin

Arnica Yetkili Servis hizmetleri; Arnica tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 08502224789 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Gözleri Az YanıyorSet Üstü Ocak Aniden SönüyorSu girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

SO 6041, SO 6041, SO 6040
Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorToz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

RH 1000
Arnica Termosifon Teknik Servis

Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor.

T 50 MS, T 65 MK, T 80 MS
Arnica Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

RI 1000
Arnica Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

Rcd1000, RD 1000, RKB 1000, REBS1000
Arnica Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu Yeteri Kadar SoğutmuyorSürekli devam etmez. Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.

NFK 54031, NFK 54021, NFK 54020
Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine Altından Su Geliyor Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir.

CM 81001, CM 71001, CMI 121202
Arnica Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir. Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

RC 1000
Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis

Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.Tamiri yapılması önerilmez. Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir.

SD 1510, SD 2011, SD 3011, CD 62210
Arnica Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

65R754UA9, 43R858U, 32R654HC, 39R603H
Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

BM 621, BM 520, BM 410, ABM 411, ABM 301
Arnica Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüElektrik kontrol ediniz. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

SF 6361, SF 6360, SF 5361, AF 5365, AF 5365, AF 7965, AF 7665
Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.

KM 7101, KM 8101, KM 9102
Arnica Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

15000 BTU/H, 18000 BTU/H
Arnica Aspiratör Yetkili Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

AS 330, AS 330 X
Arnica Davlumbaz Yetkili Servis

Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Elektronik aletler özellikle mutfakta kullanılan olduğu zaman uzun vade en iyi kapasite yararlanmak için aşağıda hususlara dikkat etmek gerekir.Garanti Süresi

AD 6061, AD 6030, AD 6091

Mersin Tarsus Arnica Klima Teknik Servis, Mersin Tarsus Arnica Android Led TV Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Davlumbaz Yetkili Servis,Mersin Tarsus Arnica Aspiratör Yetkili Servis,Mersin Tarsus Arnica Bulaşık Makinesi Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Çamaşır Makinesi Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Kurutma Makinesi Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Buzdolabı Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Çay Makinesi Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Blender Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Tost Makinesi Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Derin Dondurucu Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Fırın Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Set Üstü Ocak Teknik Servis,Mersin Tarsus Arnica Termosifon Teknik Servis,


Arnica Yetkili Servis, Kızılmurat, Kavaklı, Altaylılar, Anıt, Caminur, Bahçe, 82 Evler, Beydeğirmeni, Akşemsettin, Eskiömerli, Köyler, Atalar, Bahşiş, Yeşiltepe, Yenice

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Scroll to Top